W dniu 12 września 2020r. Fundacja RESTART w miejscowości Widełki gmina Daleszyce zorganizowała Rajd Nordic Walking pn."I-szy Prawidłowy Rajd Po Zdrowie".

Współorganizatorami wydarzenia byli: Centrum Edukacje Ekologicznej w Widełkach, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach. Patronat honorowy objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce oraz Burmistrz Miasta Ożarów. Patronat medialny sprawował "Głos Daleszyc".

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 150 seniorów z gmin: Daleszyce, Ożarów, Sandomierz oraz Oksa. Gościem specjalnym rajdu była Pani Renata Janik - wicemarszałek województwa świętokrzyskiego. Nad wykonaniem prawidłowej techniki Nordic Walking czuwali licencjonowani instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

Więcej informacja na temat wydarzenia możecie Państwo przeczytać na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.